مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 + 5 =

تولید اسپری زعفران صد در صد طبیعی

آنچه در این مقاله می خوانید...

هدف تولید اسپری زعفرانتاثیر تولید اسپری زعفران طبیعیخرید اسپری زعفران به قیمت ارزان
تولید اسپری زعفران صد در صد طبیعی

تولید اسپری زعفران صد در صد طبیعی و درجه یک و پخش آن از طریق این سایت سبب قیمت ارزان آن شده است. آیا وقتش نیست که برای خرید این کالا اقدام کنید؟ دنبال نمایندگی نیستید؟

هدف تولید اسپری زعفران

تولید اسپری زعفران صد در صد طبیعی

در ساخت هر محصولی، ایده پردازان آن از قبل هدف گذاری نموده و سپس طرح خود را به شرکت های تولیدی ارائه می کنند. در ابتدا وقتی که برای دم کردن یا استفاده از زعفران صرف می شد مورد بررسی قرار گرفت.

از آنجایی که گیاه زعفران در زندگی آدمیان نقش مهمی را ایفا می کرد سبب شد تا تولید اسپری زعفران به صورت جدی تری پیگیری شود. در این راستا به دنبال نوعی از بسته بندی زعفرانی بودند تا بتوانند علاوه بر حفظ خواص آن، استفاده سریعتر و بهینه تری از آن طلای سرخ شود.

به همین دلیل پیشنهاد بسته بندی به صورت اسپری داده شد.

تولید اسپری زعفران صد در صد طبیعی

تاثیر تولید اسپری زعفران طبیعی

خوبی تولید اسپری زعفران طبیعی این است که ماندگاری بالایی داشته و همیشه آماده استفاده است. از این رو تاثیر مثبتی بر نوع آشپزی ایرانیان گذاشت. مایع زعفران درون این بسته بندی، تحت خلا نگهداری می شود و به طرزی جای گذاری شده که تمام محلول آب و زعفران درون آن تا قطره آخر استفاده می گردد.

حتی برخی از این کالاها، ته نشین نمی شوند و نیازی به تکان دادن در موقع استفاده نداشته و همین عامل سبب فروش خوب آن در بازار ایران شده است.

خرید اسپری زعفران به قیمت ارزان

داشتن قیمت ارزان در هر محصولی نشان از فروش بیشتر آن نیست بلکه گاهی بر عکس آن اتفاق می افتد. برخی از مشتریان در تماس های تلفنی که با مجموعه  فرانیز دارد به راحتی می گویند که شما جنس ارزان جور کن هر چی باشه مشکلی نیست!

تولید اسپری زعفران صد در صد طبیعی

شاید در منطقه ای از کشور فقط به ارزانی کالا بها داده شود ولی تقاضاهای این چنینی در همه جا عمومیت ندارد. بگذارید از قضیه ای که یکی از مشتریان به دنبال فقط کسب سود و منفعت بود صحبت کنیم!

این مسئله بی ربط به خرید اسپری زعفران هم نیست. البته قضیه در مورد تولید عصاره زعفران با کیفیت پایین تر و ارزان تر بود. مشتری عنوان کرد من فقط قیمت برایم مهم است و می خواهم این مبلغ سود من در نظر گرفته شود و محصول را در فلان شهر تحویل دهید.

با اینکه شرکت مقداری مبلغی ناچیزی از وی بابت بیعانه گرفته بود، اما بعد از چند روز کلا پاسخ گوشی خود را هم نمی داد.

با هوش و ذکاوت عامل فروش شرکت، خیلی زود قصد و نیت این مشتری محرز شده و از تولید چنین محصولی جلوگیری به عمل آمد. خب می دانید هر شرکتی چندین کانال برای ورود مشتریان دارد.

تولید اسپری زعفران صد در صد طبیعی

هدف از گفته بالا وجود مردمانی بود که فقط سود برایشان مهم است و اینکه چه جنسی را دست مردم عزیزمان می دهند برایشان تفاوتی ندارد.

حال سوال اینجاست آیا محصولاتی که در بازار عصاره زعفران فروخته می شوند، صد در صد طبیعی هستند؟ بی شک هیچ چیز نمی تواند جای زعفران را بگیرد. ما همیشه و در همه جا در ابتدای تماس ها به مشتریان استفاده از خود زعفران را پیشنهاد می کنیم.

تولید اسپری زعفران صد در صد طبیعی

اما با ماشینی شدن کارها و وقت کم مردم، روی به کالاهای آماده و نیمه آماده بیشتر شده است. در برخی از اوقات واقعا چاره ای برای این کار نمی ماند و عاملان مجموعه فرانیز استفاده از سایر فرآورده های زعفرانی را به مشتریان توصیه می کنند که دارای ارزش غذایی نیز باشند. آیا شما هم می خواهید بدانید که در مجموعه فرانیز چه محصولاتی به فروش می رسند؟ برای این کار می توانید با یک ارتباط ساده اینترنتی یا تلفنی به هدفتان دست یابید.

هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 9 + 6 =
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید