مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 12 + 6 =

عامل فروش چای زعفران سحرخیز در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

قاچاق در صنعت چای زعفران سحرخیزچگونگی پیشگیری از قاچاق چای زعفران سحرخیز
عامل فروش چای زعفران سحرخیز در تهران

با بهره گیری از خدماتی که عامل های فروش چای زعفران سحرخیز در تهران برای تاجران و خریداران فراهم آورده اند؛ می توان به میزان مورد نیاز از محصولات دست یافت و تجارت خود را پایه گذاری نمود.

قاچاق در صنعت چای زعفران سحرخیز

عامل فروش چای زعفران سحرخیز در تهران

محصولات ایرانی علی الخصوص آن هایی که برای بخش صادراتی تهیه می شوند؛ به طور معمول از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. این کالا ها مطابق نیاز خریداران جهانی طراحی شده و از مرغوب ترین بخش برداشت ها تشکیل می گردند. البته باید گفت که سطوح مختلف کیفی و قیمتی نیز در بین آن ها وجود دارد تا هر خریداری بنا به نیاز خود کالا ها را تهیه نماید.

اما متاسفانه در سال های اخیر تاجران ایرانی با پدیده ای رو به رو شده اند که اسف بار می باشد. قاچاق طلای سرخ به شدت فراگیر شده است و بدون سخت گیری های خاصی در کشور صورت می گیرد.

یکی از عواملی که باعث تشدید شدن این اتفاق گشته را می توان به جرات در رابطه با قوانین سخت گیرانه صادراتی پیش پای تجار دانست که راه را برای افزایش قاچاقچی ها باز گذاشته و داد و ستد قانونی چای زعفران سحرخیز را با معضلاتی مواجه نموده است.

عامل فروش چای زعفران سحرخیز در تهران

قوانین سخت گیرانه گمرکی باعث شده که بازرگان ها مجبور شوند برای ترخیص محموله های خود و آماده سازی کالا ها برای ارسال قانونی، هزینه های سنگینی را پرداخت نمایند که در این صورت اصلا برای آن ها صرفه اقتصادی نداشته و حتی ممکن است متحمل ضرر هایی نیز گردند.

این گونه می شود که قاچاقچیان طلای سرخ میدان را برای کار خود راحت و هموار دیده و در این بازار جایگاه را برای خود صاف می نمایند. سپس با پول های هنگفت محصولات را به دست آورده و به صورت غیر قانونی و فله ای از مرز ها عبور می دهند. خریداران خاصی هم داشته که در نهایت کالا را به دست آورده و به نام خود مورد بهره برداری قرار خواهند داد.

چگونگی پیشگیری از قاچاق چای زعفران سحرخیز

عامل فروش چای زعفران سحرخیز در تهران

برای مقابله با این آسیب های راه های جدی ای باید برنامه ریزی گردد که برخی در حیطه اصلاح قوانین سخت گیرانه و اضافی می باشد و بعضی دیگر مربوط به سبک کاری تاجران خواهد شد.

در بخش بازرگان ها، افراد می توانند با مراجعه به بازرگانی های معتبر و همکاری با آن ها، عملیات ارسال محموله چای زعفران سحرخیز را از طریق آن ها پیگیری کرده و بخش های قانونی و راه حال های درست را بر عهده شان گذاشته تا امور را در بهترین حالت پیش ببرند.

هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 − 2 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید