مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه پودر زعفران مهنام 64 گرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

پودر زعفران مهنام بسته بندیآیا خرید عمده پودر زعفران شامل تخفیف می شود؟
عرضه پودر زعفران مهنام 64 گرمی

پودر زعفران مهنام در بسته بندی 64 گرمی و با قیمت ارزان عرضه می شود. برای تهیه اینترنتی این محصول جدید، فروشگاه فرانیز پیشنهاد می گردد.

عرضه پودر زعفران مهنام 64 گرمی

یكی از مزیت های سایت فرانیز، داشتن انواع محصولات و فرآورده های زعفرانی و ارسال مستقیم آن برای مشتریان است كه طی چندین سال تلاش سرمایه گذاران آن تدارك و مهیا گردیده است.

پودر زعفران مهنام بسته بندی

اهمیت و نقش بسته بندی هر محصولی در فروش بیشتر آن بر كسی پوشیده نیست. در واقع نگاه اول به هر كالایی در انتخاب خریدار بسیار موثر می باشد. به همین دلیل بسته بندی پودر زعفران مهنام به گونه ای طراحی شده است كه در همین راستا بتواند جلب مشتری كند.

در واقع مشتریان به خاطر بسته بندی خوب این كالا، خیلی زود استفاده از آن را در ذهن خود تداعی كرده و برای دفعات بعدی نیز تمایل دارند كه از این پودرها استفاده نمایند. حتی برخی از برندها، محصولات خود را به صورت نمكدانی قرار داده اند تا استفاده از آن برای مصرف كنندگان بسیار راحت باشد.

عرضه پودر زعفران مهنام 64 گرمی

پودر زعفران مهنام در واقع با این بسته بندی جدید، این امكان را فراهم می كند كه خود را به مشتریان واقعی خود بشناساند. وقتی مشتریان این محصولات را تهیه می كنند قاعدتا آن را به سایرین و اطرافیان خود نشان می دهند و قابلیت های آن را بررسی می كنند.

برخی از سایت های اینترنتی، خدمات خود را نیز در زمان فروش پودر زعفران مهنام به مشتریان عمده خود معرفی می كنند و آنان خود می توانند به صورت همه جانبه در تصمیم خود جهت خرید دقت نظر داشته باشند.

عرضه پودر زعفران مهنام 64 گرمی

آیا خرید عمده پودر زعفران شامل تخفیف می شود؟

كارشناسان فروش و بازاریابی همیشه در سمینارهای خود این گونه بیان می دارند كه اكثر خریداران تمایل عجیبی دارند كه زمان خرید خود به عقب اندازند. یعنی تا حد ممكن می خواهند با تاخیر خرید كنند. اما راهكار چیست؟

می خواهیم در این باره بیشتر صحبت كنیم. در لا به لای برخی از پیشنهادات، ارائه تخفیف مطرح می گردد. اما آیا همیشه تخفیف دادن موجب خرید بیشتر مشتری می شود؟ تا كجا و تا چه مرحله ای فروشنده می تواند طرح های تخفیفی داشته باشد؟

عرضه پودر زعفران مهنام 64 گرمی

برخی از مراكز و عمده فروشان بحث اشانتیون را مطرح می كنند. یعنی می گویند به فرض مثال چنانچه شما تعداد 10 كارتن پودر یا عصاره زعفران خرید كنید، تعداد یك كارتن از همان نوع نیز اشانتیون خواهید گرفت.

برخی از اوقات هزینه ارسال به شهر مقصد را برای مشتریان رایگان در نظر می گیرند. البته همه این موارد منوط به آن است كه مشتری و مخاطب چه زمان و چه فصلی با شركت تماس می گیرد و معامله خود را قطعی می كند.

كیفیت خوب پودر زعفران مهنام طی سال های اخیر سبب شد تا مشتریان عمده و شركت های پخش در طرح های تخفیفی آن شركت كنند و این محصول خیلی زود بین مصرف كنندگان جا بیفتد.

آیا این سوال در ذهن شما هم شكل گرفته است كه چرا اصلا باید پودر زعفران بخریم؟ عملا این كار چه فایده ای دارد؟ خود زعفران بهتر نیست؟

عرضه پودر زعفران مهنام 64 گرمی

از زمانی كه زعفران به عنوان یك كالای صادراتی ارز آوری خوبی را برای كشور ایران به ارمغان آورد، قیمت آن نیز به تبع افزایش قیمت دلار، افزایش می یابد و به عنوان یك كالای پر سود شناخته می شود. در بازار داخل ایران خیلی از مصرف كنندگان توان آن را نداشتند كه مثلا یك مثقال زعفران را با قیمت 50 تا 70 هزار تومان خریداری نمایند.

بنابراین با همت شركت های تولیدی انواع پودر زعفران، فرآورده هایی تولید شد كه هم قیمت مناسب تر و هم استفاده راحت تری را برای مصرف كنندگان داشت. در بازار ایران انواع مختلفی از عصاره زعفران درجه یك عرضه می شود كه می توانید از طریق كارشناسان زبده فرانیز پیگیر آن باشید.

هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید