فروش زعفران
خانه / اسانس زعفران / فروش اسانس زعفران مایع و پودر

فروش اسانس زعفران مایع و پودر

فروش اسانس زعفران مایع و پودر توسط این سایت اینترنتی در سطح عمده انجام می شود. اسانس طبیعی زعفران با بهترین قیمت ممکن و به صورت توافقی در این بازار عرضه می گردد.

فروش اسانس زعفران مایع

اساسا عصاره ها و اسانس های زعفران مایع توسط برندهای مطرحی تولید و توزیع می شود که می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • اسانس زعفران آترینا
  • اسانس زعفران سی سیب
  • اسانس زعفران سوینچ
  • اسانس زعفران سراج
  • اسانس زعفران زرین گل

هر کدام از برندهای اشاره شده در بالا کیفیت و قیمت مخصوص به خود را دارند که متقاضیان می توانند از شرایط توزیع و فروش این اسانس ها فقط با یک تماس ساده آگاهی پیدا کنند.

فروش اسانس زعفران پودر

امر فروش اسانس زعفران پودر با برندهایی همچون سحرخیزان، قائنات و سی سیب صورت پذیرفته و البته در بازار ایران نوع فله ای آن نیز در سطح عمده عرضه می گردد. علت اینکه اکثر مشتریان از این اسانس پودری زعفران به صورت فله ای سفارش می دهند، قیمت مقرون به صرفه آن می باشد.

کاربرد اسانس زعفران

عموما هدف از تولید هر محصول برطرف نمودن نیاز طیف وسیعی از مصرف کنندگان آن می باشد. اسانس زعفران نیز جامعه هدف وسیعی را شامل می شود که در ادامه به گوشه ای از کاربرد آن اشاره خواهد شد.

از اسانس زعفران می توان در خورشت، برنج، بستنی، کیک، نبات، نقل، سوهان و کلوچه استفاده نمود. خیلی از بانو های ایرانی در لیست ادویه جات خود حتما از زعفران بهره می برند که در حال حاضر به دلیل قیمت بالای آن، استفاده از عصاره مایع زعفران برایشان به صرفه تر است.

رنگ و اسانس طبیعی زعفران

در واقع در زمینه تولید رنگ و اسانس طبیعی زعفران شرکت های بسیاری فعالیت کرده اند و بسیاری از آنان مجوزات لازم برای صادرات به خارج از کشور را دارا می باشند.

وزارت بهداشت به خاطر عدم آگاهی مشتریان از نحوه و یا میزان مصرف مجاز این اسانس ها به برخی از شرکت های فعال در این زمینه مجوز نداده و همین عامل سبب نگرانی برخی از متقاضیان خرید این محصول طبیعی گردیده است. چرا که میزان مصرف زعفران خشک شده برای هر فرد در هر روز مشخص شده و به تبع آن استفاده از این رنگ ها و اسانس ها نیز در حد مجاز تعریف می شود.

به عنوان مثال شرکت عصاره زعفران آترینا در روی بسته بندی خود میزان 17 میلی گرم را حد مجاز اعلام نموده است.

 

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی افتخارپور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155335814
شماره تلفن ثابت:02128425808
پست الکترونیکی: faraniz.ir@gmail.com
کانال تلگرام اینستاگرام