مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید انواع آب زعفران سی سیب

آنچه در این مقاله می خوانید...

آب زعفران سی سیبمصارف آب زعفران سی سیبآب زعفران سی سیبفروش عمده آب زعفران سی سیبآب زعفران سی سیبمراکز فروش آب زعفران سی سیب
آب زعفران سی سیب

محصول آب زعفران سی سیب ، با عنوان نام تجاری رنگ طبیعی زعفران تهیه و عرضه می شود. سی سیب در تهیه آب زعفران، از ماده افزودنی و رنگ های خوراکی استفاده نمی کند.
زعفران یک ادویه اصلی و ضروری در آشپزخانه های کشورهای آسیایی از جمله هند و ایران به شمار می رود. برای مصارف غذایی نیاز به کم رنگ سازی و رقیق کردن زعفران و در نتیجه، آب زعفران خواهیم داشت.
برای تهیه آب زعفران، آب داغ به ترکیب زعفران اضافه می شود و سپس در ظرف دربسته نگهداری می شود.
آب زعفران به درمان التهاب روده و هم چنین کاهش وزن و شادابی و سلامت مغز کمک می کند.

آب زعفران سی سیب

مصارف آب زعفران سی سیب

آب زعفران سی سیب بنابر حجم استفاده و کاربرد، در بسته بندی های مختلف قرار داده می شود. آب زعفران تولید شده دارای مصارف کاربردی متعددی از جمله، در آشپزخانه ها، بستنی سازی ها، هتل ها و رستوران ها می باشد.
این محصول طعم و رنگ طبیعی خاصی به غذاهای ایرانی می بخشد و سفره ها را رنگین می کند.

آب زعفران سی سیب

فروش عمده آب زعفران سی سیب

قیمت زعفران بسیار گران است و خیلی از افراد توانایی خرید آن را ندارند. به همین دلیل، مجموعه سی سیب اقدام به تولید فرآورده های زعفران از جمله، آب زعفران کرده است.
این محصول همانند تمام اسانس های گیاهی از روش تقطیر با آب تهیه می گردد و افزودنی خوراکی به آن اضافه نمی شود، و به همین علت دارای طعم و مزه واقعی گیاه زعفران می باشد.
آب زعفران سی سیب، بعلاوه در صنایع تولید مواد غذایی از جمله بستنی سازی ها، رستوران ها و آشپزخانه های بزرگ مورد استفاده واقع می شود.
مشتریان و مصرف کنندگان می توانند با مراجعه به سایت مجموعه سی سیب، برای خرید عمده این محصول ارزشمند سفارش خود را ثبت کنند.

آب زعفران سی سیب

مراکز فروش آب زعفران سی سیب

مجموعه سی سیب، مبادرت به برپایی مراکزی به منظور فروش و عرضه محصولات و فرآورده های غذایی خود از جمله، آب زعفران سی سیب کرده است.
مجموعه سی سیب با دارا بودن تکنولوژی مدرن و بالاترین استانداردها، در عرصه فروش مشتقات زعفران فعالیت می کند. سی سیب، آب زعفران و اسپری زعفران را با بهره گیری از بهترین زعفران قائنات در دنیا تولید کرد.
مراکز فروش متعددی برای محصولات خود در سراسر کشور دارد.
این مجموعه با در اختیار داشتن مراکز متعدد، در زمینه فروش داخلی و خارجی موفق عمل کرده است. بعلاوه، امکان خریداری محصولات و مشتقات زعفران از طریق سایت به صورت آنلاین وجود دارد.

هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید