مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه اصلی تولید پودر زعفران ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید مستقیم از محل تولید پودر زعفران
کارخانه اصلی تولید پودر زعفران ایرانی

افراد برای خرید از کارخانه اصلی تولید پودر زعفران ایرانی می توانند با نمایندگان فروش این سایت تماس بگیرند و با آن ها در این رابطه صحبت نمایند. فرانیز برای حجم های عمده تخفیفاتی را هم در نظر گرفته است.

کارخانه اصلی تولید پودر زعفران ایرانی

پودر زعفران یکی از فرآورده هایی است که توسط شرکت های زعفرانی تهیه می شود. این محصول در واقع زعفرانی است که کاملا خورد شده و پودر گردیده است. این محصول به مصرف کنندگان کمک می کند تا یک سری مراحل همچون خرد کردن و پودر نمودن زعفران را از سر بگذرانند و خیلی سریع تنها به تهیه دم کرده آن بپردازند.

این از وقتی که بایستی برای استفاده از گیاه و ادویه زعفران بگذارند تا حد زیادی می‌ کاهد و به پیشرفت کار آشپز نیز منجر می شود. کارخانه های مختلف محصولات کشاورزی با کیفیتی را که توسط کشاورزان پرتلاش و با تجربه ایرانی به دست آمده است را تهیه می‌ کنند و سپس آن ها را بر اساس کیفیت غربالگری می نمایند. در این مرحله مواد اولیه تولیدات شان تامین می گردد.

کارخانه اصلی تولید پودر زعفران ایرانی

برای تهیه پودر زعفران تنها این زعفران های خشک شده را به درون محفظه هایی می ریزند و برای پودر نمودن آماده می‌ کنند. در مرحله بعدی تولید پودر زعفران، آن مقادیر را که کاملا خورد و پودر شده اند را بسته بندی می کنند. بسته بندی ها هم اجازه نمی دهند که عوامل تجزیه کننده و فاسد کننده با زعفران ها در تماس باشند و سبب از بین رفتن ترکیبات آن ها بشوند. این عامل خود باعث افزایش ماندگاری زعفران شده و به همین علت از مواد نگهدارنده استفاده نمی کنند.

تولید پودر زعفران در فضای کاملاً بهداشتی و استریلیزه انجام می‌ گیرد و این عامل سبب می‌ شود تا محصولات از لحاظ بهداشتی در درجه کیفی مناسب قرار داشته باشند. همچنین سازمان های مجوز دهنده مختلف هم آن ها را تایید می کنند و در بازار های مختلف به فروش می رسد.

خرید مستقیم از محل تولید پودر زعفران

کارخانه اصلی تولید پودر زعفران ایرانی

تاجران و شرکت های پخش محصولات شان را از روش‌ های متفاوتی به دست می‌ آورند و همواره سعی دارند که بهترین عملکرد را در بازار از خود نشان بدهند. محصولات زعفرانی را برخی از واسطه‌ ها به مردم ارائه می‌کنند و تاجران به علت اینکه دسترسی بیشتری به واسطه ها دارند و از نزدیک می توانند با ایشان صحبت نمایند، در صدد خرید از این افراد هستند.

ولی این روش خرید هزینه‌ های زیادی را مشتمل می‌ شود چرا که یک واسطه خود محصولات را از واسطه های دیگر به دست آورده است و هزینه‌ هایی همچون حمل و نقل و سود تاجران مختلف در این مسیر باعث شده تا قیمت پیشنهاد شده بسیار بالاتر از چیزی باشد که کارخانه اصلی ارائه می دهد. تاجران و شرکت های پخش می توانند برای دور ماندن از این مسئله با یکسری از تامین کننده‌ های اصلی زعفران در ایران ثابت نمایند.

تولید پودر زعفران را بسیاری از برند ها صورت می دهند اما بحث آن است که ابتدا تاجر بایستی انتخاب کند کن کدام یک را متقاضی است تا بر اساس آن به دنبال تامین کننده های مورد نظرش بگردد. شرکت فرانیز یکی از عرضه کننده‌ های اصلی محصولات زعفرانی در ایران است که تمامی محصولات و برند ها را ارائه می‌ کند و می‌ تواند برای تاجران و شرکت های پخش کمک بسیار بزرگی به حساب آید.

کارخانه اصلی تولید پودر زعفران ایرانی

به این سبب قیمت پیشنهادی آن ها بسیار ارزان است چرا که فرانیز محصولات را به طور مستقیم از درب کارخانه اصلی به مقصد مشتری می فرستد و این عامل باعث می شود که محصولات قیمت مقرون به صرفه داشته باشند چرا که هیچ واسطه ای در میان نیست. همچنین مشتریان از بابت اصالت و کیفیت محصول خاطرشان جمع است و مطمئن هستند که در این راه تقلبی صورت نگرفته است.

هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید