مشاوره و سفارش

  • 9 + 1 =

عصاره زعفران

این محصول به صورت مایع می باشد و برای استفاده در انواع خورشت ها، تزیین برنج، پخت حلوا و شله زرد در مراسمات مذهبی به کار می رود. اکثر رستوران ها و قنادی ها به دلیل قیمت مناسب عصاره زعفران، آن را بر استفاده از زعفران ترجیح داده اند. در مجموعه فرانیز انواع عصاره زعفران با برندهای آترینا، گل سرخ، سوینچ، سراج و سی سیب عرضه می گردد.
بهترین اسانس زعفران مجاز در دنیا

اسپری زعفران

در بازار بسته بندی حرف اول را می زند. در صنعت زعفران نیز این مسئله از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. مجموعه فرانیز در زمینه فروش انواع ظروف زعفرانی نیز فعالیت می کند که برای مشاهده این کالاها می توانید با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید.

انواع زعفران

امروزه هیج خانه ای نیست که در آن زعفران نباشد. قطعا این ادویه ارزشمند یکی از گران بها ترین محصولات در سطح جهانی است که حجم عمده تولید آن در ایران اتفاق می افتد. مجموعه فرانیز در تلاش است که انواع زعفران صادراتی را با بهترین قیمت برای مشتریان خود ارسال کند.

فرم مشاوره و سفارش
  • 7 + 3 =

درباره ما :

مجموعه فرانیز با مساعد بودن شرایط کشت و کار زعفران در استان خراسان رضوی و حمایت حداکثری کشاورزان، فعالیت خود را به صورت گسترده از این منطقه آغاز نمود. در حال حاضر این بازرگانی تمام محصولات خود را اعم از عصاره زعفران، اسپری زعفران، پودر زعفران، زعفران بسته بندی شده و چای و دمنوش زعفران را از شهرهای تهران و مشهد به سراسر کشور ارسال می کند.

مدیر مجموعه فرانیز

هادی افتخارپور

Call Now Buttonتماس بگیرید